Vzorový pasivní dům 3AE - Novatop

Vzorový pasivní dům 3AE

Právě se dokončuje nový vzorový dům v Čakově u Ostředku, necelých 30 minut od Prahy. Již od léta 2023 si budete moct vyzkoušet, jaké to je bydlet v nadčasovém pasivním domě s přiznaným dřevem v interiéru.

Stavba je pasivní, s nuceným větráním, inteligentním řízením a další špičkovou technologií, zajímavými detaily i materiály. Dům je postavený kompletně ze systému NOVATOP, který je v interiéru maximálně přiznaný a zajišťuje voňavé dřevěné útulno. Má dvě bytové jednotky – jednu střídmější a druhou s velkým obytným prostorem, který bude sloužit jako místo pro schůzky s klienty, různé firemní akce a především pro pronájmy klientům. Koncept domu odpovídá typově jednomu z nejpopulárnějších, na kterém pracuje architekt Lukáš Pejsar z týmu 3AE. Jedná se o moderní bungalov se zelenou střechou, krytou terasou s velkým prosklením do zahrady. Součástí exteriéru bude i přírodní koupací jezírko.
V současné době se finalizuje interiér. Na jaře se osází zahrada a počátkem léta 2023 bude dům připravený k využívání.

Pokud vás možnost pobytu ve vzorovém domě 3AE zaujala, kontaktujte Certifikovaného NOVATOP partnera:

3AE s.r.o.
Praha 4 – Braník
Tel: 721 969 184
Email: [email protected]

Stáhněte si příběhy lidí, kteří bydlí v dřevostavbách postavených z Novatopu. Rozhovory, fotky, zkušenosti, dobré rady i tipy.

Všechny příběhy v PDF vám pošleme na email.
    Nechci zasílat nové příběhy a novinky.

    Odesláním tohoto formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.