Chcete stavět z NOVATOPu? - Novatop

Chcete stavět z NOVATOPu?

NOVATOP doporučujeme využít služby profesionálů – architektů, projektantů a stavebních firem, které mají v oblasti navrhování a stavění ze dřeva dlouholeté zkušenosti.

Certifikované realizační firmy

3AE s.r.o.
Domesi, s.r.o.
Dřevostavby MC Novák s.r.o.

Certifikovaní architekti

3AE s.r.o.
NOVAHOME s.r.o.
Prodesi, v. o. s.

Další spolupracující realizační firmy

KODE Stavby
LAS Dřevostavby
Více realizačních firem a architektů najdete u jednotlivých referencí

Projektanti, statici

Ing. Jakub Lukavec
RD PROJECT & PARTNERS s.r.o.
2M Static s.r.o.

Jak stavby z NOVATOPU vznikají?

Skica NOVAHOME, Arch. Jakub LoučkaPrvotní je skica architekta, která je odrazem jeho fantazie, představ investora a zohledňuje konstrukční a estetické možnosti NOVATOPu. Skica se převede do počítačové vizualizace, jejíž součástí je i 3D model nosné konstrukce. Prostorový model se digitálně přenese na CNC stroje, které jednotlivé díly konstrukce opracují s milimetrovou přesností. Panely se již při výrobě opatří veškerými funkčními výřezy, jako např. otvory pro okna, dveře nebo zásuvky.

Takto připravená dřevěná stavebnice se odváží na stavbu, kde z ní stavební firma poskládá během několika hodin masivní celodřevěnou konstrukci. Na konstrukci se pak aplikují výplně otvorů, izolace a fasáda dle požadavků projektu. V interiéru mohou být panely ponechány nezakryté s přiznanou strukturou smrkového dřeva.

Na co si dát pozor?

Postavit kvalitní dřevěný dům neznamená jen dosáhnout skvělé energetické bilance, ale jde o celý soubor parametrů, které zaručí, že se v takovém domě budete cítit dobře. Pro správně fungující dřevostavbu je klíčový její návrh a důsledné provedení všech konstrukčních detailů na stavbě. Zde nelze nic ošidit!

Jak NOVATOP produkty fungují v praxi?

Spočítejte si předběžnou cenu vaší konstrukce

S dotazy na přesnější kalkulaci nás kontaktujte: [email protected]