Chcete stavět z NOVATOPu? - Novatop

Chcete stavět z NOVATOPu?

NOVATOP domy neprojektuje ani nestaví. Pro tyto účely doporučujeme využít služby profesionálů – architektů, projektantů a stavebních firem, které mají v oblasti navrhování a stavění ze dřeva dlouholeté zkušenosti.

Doporučujeme

Pro zajištění vysoké kvality realizací doporučujeme služby našich osvědčených Certifikovaných partnerů, kteří mají v oblasti projektování a stavění ze dřeva dlouholeté praktické zkušenosti a stojí za nimi desítky realizací. Inspirujte se v referencích…

Certifikované realizační firmy

3AE s.r.o.
Domesi, s.r.o.
Dřevostavby MC Novák s.r.o.

Certifikovaní architekti

3AE s.r.o.
ATELIER SAEM, s.r.o.
NOVAHOME s.r.o.
Prodesi, v. o. s.

Projektanti, statici

Ing. Jakub Lukavec
RD PROJECT & PARTNERS s.r.o.
2M Static s.r.o.

Jak domy z NOVATOPU vznikají?

Skica NOVAHOME, Arch. Jakub LoučkaPrvotní je skica architekta, která je odrazem jeho fantazie, představ investora a zohledňuje konstrukční a estetické možnosti NOVATOPu. Skica se převede do počítačové vizualizace, jejíž součástí je i 3D model nosné konstrukce. Prostorový model se digitálně přenese na CNC stroje, které jednotlivé díly konstrukce opracují s milimetrovou přesností. Panely se již při výrobě opatří veškerými funkčními výřezy, jako např. otvory pro okna, dveře nebo zásuvky.

Takto připravená dřevěná stavebnice se odváží na stavbu, kde z ní stavební firma poskládá během několika hodin masivní celodřevěnou konstrukci budoucího domu. Na konstrukci se pak aplikují výplně otvorů, izolace a fasáda dle požadavků projektu. V interiéru mohou být panely ponechány nezakryté s přiznanou strukturou smrkového dřeva.

Na co si dát pozor?

Postavit kvalitní dřevěný dům neznamená jen dosáhnout skvělé energetické bilance, ale jde o celý soubor parametrů, které zaručí, že se v takovém domě budete cítit dobře. Pro správně fungující dřevostavbu je klíčový její návrh a důsledné provedení všech konstrukčních detailů na stavbě. Zde nelze nic ošidit!

Jak NOVATOP produkty fungují v praxi?

Spočítejte si předběžnou cenu vašeho projektu

S dotazy na přesnější kalkulaci nás kontaktujte: [email protected]