Kariéra - Novatop

Kariéra

Chcete pracovat se dřevem?

Obor dřevostaveb dynamicky roste v celém světě a naše firma roste taky. Jsme tady už 32 let. Budujeme nové výrobní haly, inovujeme a přijímáme nové zaměstnance.  Nabízíme stabilní práci pro muže i ženy v moderních výrobních halách v Ptení.
Domluvte si schůzku ještě dnes – pište, volejte v pracovní době: Kamila Pospíšilová, [email protected] / +420 727 946 025 (Po – Pá 8-15 hod.)

Aktuálně máme volné tyto pozice pro muže i ženy (Nástup možný IHNED!)

Řidič VZV - ( čtyřcestný nakladač COMBILIFT)

Náplň práce:

  • navážení MT (dřeva) ke strojům na hale
  • venkovní nakládka a vykládka kamionů
  • třísměnný provoz/noční směny
  • 7,5 hod provoz

Co od Vás očekáváme:

  • Výuční list
  • Průkaz řidiče VZV, COMBILIFT čtyřcestný, nosnost do 8 tun
  • Organizační schopnosti
  • Chuť do práce
  • Dobrý zdravotní stav
  • Praxe v oboru vítána, zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Po zaškolení mzda 35 000Kč a více
  • Zaučíme a zařídíme průkaz řidiče VZV na naše náklady
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Možnost odkoupení výrobků za výhodnou cenu (desky, dřevěné brikety atd.)
  • Parkování na firemním parkovišti

Nástup možný ihned!

Projektant/ka - Příprava výrobní dokumentace

  • Příprava výrobní dokumentace v CAD/CAM
  • Kontakt se zákazníky a konzultace technického řešení projektů v systému Novatop
  • Podpora při vytváření kalkulací
  • Účast na vývoji produktů

  • SŠ, VŠ vzdělání – stavební/dřevařský obor
  • Orientace ve stavebních materiálech, v oblasti dřevostaveb výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (CAD programy – AutoCad, Cadwork; Microsoft Office)
  • Cizí jazyk: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz B
  • Vhodné i pro absolventy

  • Mzda 45.000 – 50.000 Kč
  • Stravenkový paušál, penzijní připojištění 500 Kč
  • Kreativní práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Úzkou spolupráci s renomovanými experty v oboru na zajímavých projektech doma i ve světě
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Kariérní růst

Dělník dřevovýroby

Náplň práce – třísměnný provoz na HPP (hlavní pracovní poměr)

  • manipulační práce u výrobních linek se dřevem
  • kompletování panelů pro dřevostavby
  • ruční opracování a finální úprava panelů (hoblování, broušení, vrtání)
  • výroba dřevěných briket

  • Mzda 45.000 – 50.000 Kč Nástupní plat od 30.000