Tělocvična, Kobeřice - Novatop

Tělocvična, Kobeřice

Přírodní dřevo v tělocvičnách má u nás tradici!

Interiérové řešení sportovišť musí odolat opakovaným nárazům míčů a musí být bezpečné. S těmito požadavky pracovali architekti při návrhu tělocvičny v Kobeřicích. Jejich návrh je střídmý s pečlivě dořešenými detaily a příjemnou barevností. Klíčovým prvkem interiéru se stalo přírodní dřevo, konkrétně obklady z třívrstvé desky NOVATOP a akustické panely NOVATOP, díky kterým se sportovní výkony odehrávají bez rušivých odrazů zvuku.
Tělocvična v Kobeřicích byla vyhlášena nejlepší novou stavbou na Opavsku a získala cenu J. M. Olbricha. Oceňujeme práci architektů, kteří spojili praktičnost, bezpečnost a krásu přírodního dřeva a děkujeme za krásnou aplikaci NOVATOPu.

Návrh: WMA architekti s.r.o. – Ing. Arch. Adam Weczerek  „Prostorovou akustiku vnímám jako kontinuální téma. Je vždy nutné ji řešit pokud se jedná o komplexnější prostory. Vždy na nutnost řešení klienta upozorním. Rád pracuji s přírodními materiály, hlavně se dřevem. Proto vítám typy panelů, které Novatop nabízí. Možnost použití přírodního dřeva v interiéru a zároveň vyřešení akustiky je pro většinu interiérů osvěžením.“
Foto: David Bernard
Montáž NOVATOPu: Dřevostavby MC

Stáhněte si příběhy lidí, kteří bydlí v dřevostavbách postavených z Novatopu. Rozhovory, fotky, zkušenosti, dobré rady i tipy.

Všechny příběhy v PDF vám pošleme na email.
    Nechci zasílat nové příběhy a novinky.

    Odesláním tohoto formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.